رتبه یک
گـ
و
گـ
ل
برای شماست
سئو سایت

سئو سایت

بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر یا سئو (SEO) یکی از پربحث ترین موضوعات در مبانی دنیای دیجیتال است،چرا که هر سایتی علاقه مند است تا در رتبه های برتر گوگل قرار گیرد.

مثالی برای درک بهتر سئو: فرض کنید شما قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارید، بعد از اینکه تصمیم گرفتید چه کسب و کاری را راه اندازی کنید، قطعا به سراغ این می روید که محل کسب شما کجا باشد!؟

بهترین محل های کسب و مغازه ها همیشه در خیابان های اصلی و پر تردد شهر است، به علت وجود جمعیت قطعا مشتری های شما افزایش خواهد یافت و در مقابل فروش و سود بیشتری خواهید کرد.

شما برای یافتن مغازه و یا محل کسب مناسب به مشاورین املاک مراجعه می کنید و از آن ها کمک می گیرید تا یک محل مناسب در معبر اصلی شهر برای شما پیدا کنند.

سئو دقیقا همین کار را برای شما انجام می دهد، خیابان اصلی و معبر اصلی شهر همان رتبه های برتر گوگل می باشد و مشاورین املاک همان سئوکار سایت شما است.

سئو سایت و دریافت بر اصلی گوگل

سئو سایت دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

یک متخصص سئو به همراه تیم خود، سایت شما را برای موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل قابل درک تر می کند و به این موتورهای جستجوگر می فهماند که سایت شما برای کاربران مفید است، پس لازم است که این سایت را در رده برترین رتبه ها قرار بدهی تا کاربران استفاده کنند.

از ان جایی که عموم مردم جستجوهای خود را در گوگل انجام می دهند، کمتر کسی وقت و انرژی خود را بر روی موتورهای جستجوگر می گذارد.

مگر اینکه کلمه کلیدی که جستجو می شود خاص و دارای شرایط متفاوتی باشد.

بهضی از موتورهای جستوگر عبارتند از: بینگ، یاهو، یاندکس و …

متخصص سئو چه کارهایی انجام می دهد؟

متخصص سئو برای سئو سایت از تکنیک ها و ترفندهای مختص به خود استفاده می کند تا کارفرما را به اهداف خود برساند، اهداف یک کارفرما وابسته به نوع سایت آن، اعم از سایت فروشگاهی، سایت شرکتی و یا سایت های خبری، رسیدن به رتبه های برتر گوگل می باشد.

رسیدن به صفحه اول گوگل بغیر از مزیت شناخته شدن، فروش بیشتر و سود بیشتر را برای سایت ها دارد.

برخی از فعالیت های متخصص سئو عبارتند از: آنالیز و بررسی سایت از لحاظ سرعت و لینکدهی ها – رفع اشکالات موجود در لینک ها – تدوین استراتژی سئو سایت – تعامل با طراحی سایت و طراح آن برای بهبود سایت – تدوین تقویم محتوایی برای سایت و …

کار یک متخصص سئو، بسیار پیچیده است و هرگز یک متخصص نمی تواند به شما بگید در روز مشخص و در ساعت مشخص چه کاری برای یک ساعت انجام می دهد، اما قطعا برای بهبود سایت از نظر سئو برنامه خاص خود را دارد.